Hornopočernický zpravodaj má otevřeno!

2. září 2016 v 10:14 | Jana Hájková
Hornopočernický zpravodaj byl častým tématem mého blogu. Nešlo mi o neustálou kritiku čehokoliv, ale o nastavení změn a pravidel.


Mám velkou radost z nominace v soutěži OTEVŘENO x ZAVŘENO 2016. Po změnách, za které vděčíme redakční radě, redaktorce Lence Bartákové, místostarostce Evě Březinové a Ladislavu Stýblovi se již nemáme za co stydět!

Otevřená společnost ocenila změny, kterými Hornopočernický zpravodaj od roku 2014 prošel. Tehdy se Hornopočernický zpravodaj v soutěži nominoval do kategorie Zavřeno za střet zájmů redaktorky paní Dany Mojžíšové (kandidátka Šance pro Počernice). Paní Lenka Bartáková, současná redaktorka zpravodaje, má žurnalistické zkušenosti, není zastupitelkou, střet zájmů tedy byl odstraněn. Periodikum nyní umožňuje přímá vyjádření občanů a zastupitelů, včetně silné kritiky vedení. Snížil se také počet článků starostky a počet zmínek o ní a fotografií. Ohodnotit nejen Hornopočernický zpravodaj můžete do 18. září svým hlasem zde: http://oz.otevrenaspolecnost.cz/soutezici

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 mkconsulting mkconsulting | 25. února 2017 v 19:43 | Reagovat

Účetnictví jak má být http://mkconsulting.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama