Haló, kdo je tam, po zaznění tónu mi zanechte zprávu...

8. srpna 2018 v 22:52 | Jana Hájková
Vůbec mi není jasné, proč byla služební mobilní čísla našich úředníků neveřejná. Myslím si, že má-li úředník nárok na pracovní pomůcku, kterou je služební mobilní telefon a kterou mu zaměstnavatel (tedy městská část) hradí, pak má také občan právo znát telefonní číslo a v případě potřeby úředníkovi naší městské části jednoduše zavolat. Zdá se to až neuvěřitelné, ale zavolat úředníkovi, který pracuje mimo svou kancelář a který vám sám svůj mobil nesdělil, ještě minulý měsíc nebylo možné!
Na webu městské části www.pocernice.cz byla služební mobilní čísla zveřejněná až po té, kdy jsem letos v dubnu na schůzi zastupitelstva žádala vedení městské části, aby byla tato čísla publikována.
Pravda, jak mne informoval tajemník městské části, bylo třeba upravit webové stránky, protože při jejich tvorbě nikdo na mobílní čísla úředníků nevzpomněl (?)... Práce s úpravou webu (tzn. doplnění mobilních telefonních čísel) sice trvala zhruba tři měsíce, ale povedlo se! Tak budete-li potřebovat radu nebo pomoc úředníka, který zrovna nesedí ve své kanceláři, ale je v terénu, nebojte se a volejte. Od toho ten telefon má...

P.s.: Děkuji všem úředníkům naší městské části, kteří mi nejen sdělili své služební mobilní telefonní číslo, ale dokážou hovor také přijmout a mou žádost nebo dotaz ochotně vyřídit.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama